اردبیل

برپائی نمایشگاه آثار گرافیکی نماز در اردبیل

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز یکشنبه بیستم فروردین ماه، آئین افتتاح نمایشگاه آثار گرافیکی نماز به مناسبت ماه مبارک رمضان و گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل و جمعی از اصحاب هنر و رسانه در نگارخانه حوزه هنری استان اردبیل برگزار گردید .

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در آئین افتتاح نمایشگاه آثار گرافیکی نماز با تأکید بر نقش غیرقابل انکار هنر و ابزارهای هنری در انتقال و نهادینه کردن هر فرهنگی در سطح یک جامعه گفت: نقش هنر و ابزارهای هنری در ترویج فرهنگ نماز با اشاره به اینکه امروز جامعه اسلامی به ویژه نسل جوان و نوجوان آن که آینده سازان این مرز و بوم هستند از سوی دشمنان با ترفندهای گوناگون مورد هجمه قرار گرفته اند، اساسی و با اهمیت می باشد.

عبدی اظهار داشت: ما به عنوان متولیان امور فرهنگی و هنری باید زمینه اعتقادی و باورهای دینی نسل جوان را به گونه ای تقویت کنیم که در برابر این هجمه ها واکسینه باشند. وی با بیان اینکه انتقال پیام های فرهنگی و دینی نیز با بهره گیری از ظرفیت های هنری و هنرمندان قابل اجرا خواهد بود، گفت: فعالان حوزه هنری به دلیل مقبولیت فراوان در میان جامعه به ویژه نسل جوان می توانند از هنر خود برای نهادینه کردن فرهنگ نماز استفاده کنند.

گفتنی است نمایشگاه آثار گرافیکی نماز به همت حوزه هنری استان اردبیل در نگارخانه استاد شهرام رضائی حوزه هنری اردبیل دایر می باشد و علاقمندان و هنر دوستان می توانند همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان از این نمایشگاه بازدید بعمل آورند .

 

آئین افتتاح نمایشگاه آثار گرافیکی نماز در اردبیل

آئین افتتاح نمایشگاه آثار گرافیکی نماز در اردبیل

آئین افتتاح نمایشگاه آثار گرافیکی نماز در اردبیل

آئین افتتاح نمایشگاه آثار گرافیکی نماز در اردبیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا