اردبیل

جلسه شورای اقامه نماز استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، جلسه شورای اقامه نماز استان اردبیل با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیر ستاد اقامه نماز و سایر اعضا روز یکشنبه بیست و ششم شهریورماه در محل سالن شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد.

در این جلسه کاظم دبیر معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل ضمن تقدیر و سپاس از تلاشها و فعالیت های ستاد اقامه نماز در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز گفت: باید همه مدیران نسبت به اقامه نماز در مجموعه خودشان اهتمام جدی داشته باشند و بر لزوم تبیین و اطلاع رسانی فعالیت های انجام یافته و برخورد با دستگاه های کم کار در این زمینه تاکید کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل با اشاره به گزارشهای دریافتی از وضعیت نمازخانه ها و مساجد بین راهی اظهار داشت: نماز یک مسئولیت همگانی می باشد و باید در بین متولیان این مکان ها و صاحبان مجتمع های رفاهی خدماتی بین راهی حس مسئولیت ایجاد کرد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل هم در جلسه شورای اقامه نماز استان، رسالت ستاد اقامه نماز را رونق بخشیدن به امر نماز در جامعه و همچنین پیگیری اجرائی نمودن برنامه های مصوب دستگاه های اجرائی در قالب تفاهمنامه ذکر کرد و گفت: دستگاههای اجرایی باید نسبت به اجرای دقیق و کامل مفاد تفاهمنامه های ابلاغی از سوی وزارت متبوع خود اهتمام کافی داشته باشند.

وی در ادامه ضمن تبیین دستور جلسه شورای اقامه نماز، به تشریح فرایند ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرائی در زمینه نماز در سال ۱۴۰۱ پرداخت و گفت: مدیران باید نسبت به اجرای مصوبات شورای اقامه نماز اهتمام مضاعف داشته باشند و هرگونه کاهلی به امر نماز در جامعه اسلامی، قابل قبول نیست.

وضعیت مساجد و نمازخانه های بین راهی استان، گزارش اجرای اولین جشنواره سراسری فجر تا فجر و برگزاری مناسب دومین دوره این رویداد فرهنگی از دیگر مواردی بود که در این جلسه توسط مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل تشریح گردید.

در پایان این جلسه هدایا و جوایز برگزیدگان کشوری جشنواره فجر تا فجر از استان اردبیل توسط معاون استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز تقدیم گردید .

جلسه شورای اقامه نماز استان اردبیل

جلسه شورای اقامه نماز استان اردبیل

جلسه شورای اقامه نماز استان اردبیل

جلسه شورای اقامه نماز استان اردبیل

جلسه شورای اقامه نماز استان اردبیل

جلسه شورای اقامه نماز استان اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا