اخباراردبیل

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز دوشنبه چهارم تیرماه مهدی نیک سیرت مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با حضور در ستاد اقامه نماز استان با عبدی مدیر استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، مدیر درمان استان ضمن تبریک و تهنیت ایام پرخیر و برکت دهه امامت و ولایت به مدیر و کارکنان ستاد اقامه نماز، با اشاره به مسئولیت همگانی در قبال ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، از برپایی نماز با حضور ائمه جماعات و کارکنان در کلیه مراکز درمانی تابعه خبر داد.

وی افزود: تفاهم نامه همکاری سازمان تامین اجتماعی با ستاد اقامه نماز به صورت دستورالعمل برای اجرای تمام مفاد آن برای کلیه واحدهای مدیریت درمان در استان ابلاغ شده است و در جلسات شورای اقامه نماز مدیریت مورد پیگیری قرار می گیرد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل هم در این دیدار ضمن خیر مقدم و تبریک دهه امامت و ولایت به مدیر درمان استان و قدردانی از زحمات و تلاش های کارکنان مراکز درمانی در ارائه خدمات به بیماران و با اشاره به جایگاه ارزنده برگزاری فریضه الهی نماز در مراکز درمانی گفت: یکی از مهمترین اولویت های مدیران دستگاه ها باید پرداختن به امر نماز باشد و خودشان همیشه در صف اول نمازهای جماعت حاضر باشند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در این دیدار، ضمن تقدیر از اهتمام مدیرکل و فعالیتهای مدیریت درمان استان در بحث ترویج فرهنگ اقامه نماز؛ بر ضرورت تعامل و همکاری و هم افزایی دستگاههای اجرایی در بحث ترویج نماز تاکید کرد.

دیدار مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با مدیر ستاد اقامه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا