اخباراردبیل

جلسه خدمات سفر استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، بعد از ظهر روز چهارشنبه بیست و سوم اسفندماه، سومین جلسه خدمات سفر استان با حضور سیدحامد عاملی استاندار اردبیل، مدیر ستاد اقامه نماز، فرمانداران و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان در سالن شهید بهشتی استانداری  برگزار شد.

در ابتدای این جلسه عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل به عنوان مسئول کمیته نظارت بر مساجد و نمازخانه ها و مجتمع های خدماتی رفاهی و بین راهی، گزارشی از نحوه بازدید از نمازخانه های بین راهی و مجتمع های خدماتی رفاهی و مشکلات موجود تعدادی از نمازخانه ها که نیاز به اصلاح و بازنگری دارد ارائه کرد.

سید حامد عاملی ستاندار اردبیل در این جلسه گفت: اقدامات خوبی از سوی ستاد اجرایی خدمات سفر استان تا کنون انجام شده و در بسیاری از حوزه‌ها، استان آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی است، مشکلات احتمالی موجود نیز با طرح در ستاد و تصویب اقدامات لازم در روزهای باقی مانده تا تعطیلات نوروزی حل می‌شود.

وی تاکید کرد: موضوع نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی به ویژه در ایام پیک سفرها از اهمیت خاصی برخوردار است و هر دستگاه در مجموعه تحت امر خود اقدامات لازم را برای ساماندهی و فعال بودن نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی به ویژه در مسیرهای پرتردد انجام دهد.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و  همچنین مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل هر چه سریع تر نسبت به رفع موانع و مشکلات موجود در نمازخانه های تحت پوشش اقدام عاجل بعمل آورند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا