اخبارچهارمحال و بختیاری

اجلاس نماز شهرستان اردل چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، هفتمین اجلاس نماز شهرستان اردل با عنوان نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه ، مسجد و دانشگاه با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی آرزومندی مدرس مرکز تخصصی نماز قم برگزار شد.

این اجلاس روز چهارشنبه، بیست و پنجم بهمن ماه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه، عبدالله صالحی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان بروجن، فرماندار، طلاب، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی، مسئولین آموزش و پرورش و فرهنگیان، با هدف ترویج فرهنگ نماز، در سالن مهرگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردل برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی آرزومندی مدرس مرکز تخصصی نماز قم، ضمن اشاره به تاثیرات نماز بر روح و روان انسان گفت: بهترین راه برای آرامش خاطر و روان انسانو بهترین حس نیایش و پرستش نماز است که نمازگزار می تواند با اقامه نماز همیشه شاداب و خرم باشد.

وی با اشاره به آیه ۴۵ سوره عنکبوت افزود: نماز محکم ترین عامل بازدارنده انسان از فحشا و منکرات است که مربوط به این دنیای انسان می باشد.

حجت الاسلام آرزومندی با شاره به اقامه نماز مدارس و ادارات اظهار کرد: مدیران و معلمان مدارس باید به صورت ویژه ای در امر ترویج نماز در مدارس تلاش کنند و نماز را در اولویت اول تدرس و تکلیف دانش آموزان و نسل آینده ما قرار دهند و همچنین مدیران و کارکنان ادارات در نظر داشته باشند که برگزاری نماز جماعت در اداره می تواند روحیه مسئولیت پذیری کارمندان را افزایش دهد و باعث سعی و تلاش ویژه ای در جهت حل مشکلات ارباب رجوع و حتی مشکلات زندگی شخصی شود.

مدرس مرکز تخصص نماز قم خاطر نشان کرد: انسان به وسیله نماز می تواند از گرایش خود به آسیب های مختلف اجتماعی جلو گیری کند و با نماز است که می تواند عشق به خدا را در قلب و باطن خود زنده سازد.

گفتنی است، در پایان اجلاس، از فعالان و خادمان نماز شهرستان، دانش آموزان و کارکنان ادارت فعال نماز، تجلیل و تقدیر شد و همچنین سخنرانی، پخش کلیپ و اجرای سرود از دیگر برنامه های اجلاس نماز شهرستان اردل بود.

اجلاس نماز شهرستان اردل چهارمحال و بختیاری برگزار شد

اجلاس نماز شهرستان اردل چهارمحال و بختیاری برگزار شد

اجلاس نماز شهرستان اردل چهارمحال و بختیاری برگزار شد

اجلاس نماز شهرستان اردل چهارمحال و بختیاری برگزار شداجلاس نماز شهرستان اردل چهارمحال و بختیاری برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا