اخبارمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز و ستاد فرماندهی کل ارتش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز و ستاد فرماندهی کل ارتش با حضور معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز، رئیس قرآن ، عترت و نماز ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مدیران فرهنگی و آموزشی ستاد در روز چهارشنبه، ۱۷ خرداد ماه برگزار شد.

رئیس قرآن ، عترت و نماز ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در نشست هم اندیشی با معاون فرهنگی و مدیران فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز ، راه های گسترش فعالیت های نماز در بین دانشجویان، مشمولین، روحانیون و خانواده کارکنان ارتش را مورد بحث و گفت و گو قرار داد.

منصور سرگزی ، معاون فرهنگی ستاد با اشاره به آمادگی ستاد اقامه نماز در ارائه خدمات جامع در راستای اجرای تفاهم نامه فیما بین، بر اجرای برنامه ها و فعالیت های مؤثر و فراگیر با ایجاد زمینه های لازم برای حضور داوطلبانه ، مشتاقانه و حداکثری مخاطبان بویژه سربازان عزیز تأکید کرد.

سرگزی افزود: آمادگی داریم خدمات علمی ، محتوایی و مشاوره ای در زمینه تعمیق فرهنگ نماز را به مجموعه مهم و ارزشمند ستاد کل ارتش ارائه دهیم.

در این جلسه ضمن برقراری ارتباط تلفنی از توصیه های حجت الإسلام و المسلمین استاد قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز نیز استفاده گردید.

وی با تأکید بر لزوم اجرای برنامه های ریشه ای و تأثیرگذار در ترویج و تعمیق فرهنگ نماز، خواستار ایجاد یک نهضت جهادی و فراگیر در این عرصه مهم با اولویت سربازان ، دانشجویان و نخبگان در مراکز علمی و آموزشی ارتش شد.

ابراهیمی رئیس قرآن عترت و نماز ستاد کل ارتش نیز ضمن ابراز خرسندی از نتایج گفت و گوهای انجام شده در جلسه ، تجربیات ستاد اقامه نماز را بسیار مفید و قابل استفاده برشمرد و بر اهتمام ستاد کل بر برنامه ریزی ویژه برای گسترش فعالیت های ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در بین همکاران ، خانواده ها و سایر مخاطبان مورد توافق با ستاد اقامه نماز از تابستان سال جاری تأکید کرد.

بر اساس تأکیدات رئیس ستاد اقامه نماز مقرر شد در گام نخست و از هفته آینده خدمات فرهنگی و آموزشی به سربازان عزیز در ستاد کل ارتش آغاز شود.

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز و ستاد فرماندهی کل ارتش

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز و ستاد فرماندهی کل ارتش

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز و ستاد فرماندهی کل ارتش

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز و ستاد فرماندهی کل ارتش

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز و ستاد فرماندهی کل ارتش

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا