کرمان

اجلاس نماز در مقر قرارگاه جنوب شرق ارتش کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، در راستای برگزاری اجلاسیه‌های نماز در واحدهای ارتش جمهوری اسلامی صبح روز پنجشنبه بیست و هشتم دی ماه اجلاس نماز در مقر قرارگاه جنوب شرق ارتش در کرمان برگزار شد.

در این جلسه جمعی از فرماندهان ارتش و امیر غلامعلیان، خانواده پرسنل و همچنین فرزندان پرسنل از جوانان و نوجوانان در این اجلاسیه نیز حضور داشتند.

در این اجلاس پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و گزارش رئیس عقیدتی سیاسی ارتش در رابطه با فعالیت‌های نمازی، حجت الاسلام عرب‌پور مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان طی سخنانی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به سی امین اجلاس سراسری نماز اظهار داشت: همان گونه که از پیام مقام معظم رهبری استفاده می‌شود توسعه فرهنگ نماز و نمازی شدن جامعه نیاز دارد به اینکه به نسل جوان و نوجوان توجه بیشتری شود.

وی بیان داشت: در پیام مقام معظم رهبری کسانی که مسئولیت امر نماز جوانان را بر عهده دارند خانواده، مدرسه، دانشگاه، وزارت ورزش و جوانان و سایر دستگاه‌ها هستند که در راس همه خانواده نقش دارد.خانواده می‌تواند با بیان زیبایی‌های نماز جوانان و فرزندان را با نماز مانوس کند.

وی گفت: برای اینکه فرزندان ما به نماز رغبت بیشتری داشته باشند اولاً باید زبان مهر و محبت را گشود و ثانیاً باید زیبایی‌های نماز را برای فرزندانمان بیان کنیم.

حجت الاسلام مهدی عرب‌پور مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان تصریح کرد: بیان رمز و رموز نماز حرکاتی که در نماز انجام می‌شود و از کاری که بیان می‌شود یکی از راه‌های آشنا کردن جوانان به امر نماز است بی شک وقتی جوانان ما با نماز آشنا شوند و نماز را بهتر بشناسند رغبتشان به نماز بهتر خواهد شد و این وظیفه را در مرحله اول والدین و مراکز آموزشی و مساجد بر عهده دارند.

لازم به یادآوری است که در  این جلسه پس از برنامه‌های سخنرانی از فعالین امر نماز نیز تجلیل شد.

برگزاری اجلاس نماز در مقر جنوب شرق ارتش در کرمان

برگزاری اجلاس نماز در مقر جنوب شرق ارتش در کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا