اخبارخراسان جنوبی

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین محقی مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی با حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان در روز بیست و پنجم فروردین ماه در محل ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این دیدار ضمن خیرمقدم و تبریک سال نو و عید سعید فطر از برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی و آموزشی که با محوریت نماز در کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان در سال گذشته اجراشده است، قدردانی کرد.

کمیلی در ادامه با تاکید بر اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی با همکاری کانونهای فرهنگی و هنری مساجد ویژه خانواده ها  و اعضای کانونها، خاطر نشان کرد در سال جدید برنامه ها با محوریت جذب جوانان و نوجوانان به نماز و مسجد باید پیگیری و اجراشود.

وی افزود ستاد اقامه نماز برای اعزام مدرس جهت اجرای نشست های تخصصی با محوریت نماز در کانوهای مساجد سطح استان آمادگی دارد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محقی گزارشی از فعالیتها و برنامه های با محوریت نماز که در راستای تفاهم نامه بومی فی مابین ستاد و  کانون های فرهنگی و هنری مساجد منعقد شده بود در سال گذشته ارائه کرد و آمادگی خود را جهت اجرای برنامه ها آموزشی ویژه کارکنان و خانواده های آنهاو اعضای کانونهای فرهنگی و هنری سطح استان  با محوریت نماز در سال جاری اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا