اخبارمرکزی

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی با مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، روز شنبه سی ام دی ماه حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان با مرتضی انقانی مسئول ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با هدف بررسی و برگزاری برنامه های پیشنهادی ستاد اقامه نماز در ایام الله دهه فجر و روز ۲۲ بهمن ماه، دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رودبارانی ضمن تبریک ایام ماه رجب، به ارائه گزارشی از اجرای برنامه های ستاد اقامه نماز استان در سال جاری پرداخت و آمادگی خود را برای برگزاری نشست های شیوه های دعوت به نماز ویژه رابطین کانون های مساجد، اعلام کرد.

وی افزود: ان شاالله برای برگزاری نماز جماعت در روز ۲۲ بهمن ماه پس از راهپیمایی، برنامه ریزی شود و در تمامی مسیر راهپیمایی، مدارس، ادارات دولتی و مساجد آمادگی کامل را برای اقامه نماز جماعت داشته باشند.

رودبارانی افزود: با ایجاد غرفه های مختلف در مسیر راهپیمایی و با ارائه خدمات فرهنگی و برنامه های متنوع فرهنگی با موضوع نماز و مهدویت، در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز جماعت در بین آحاد مردم گام های موثری برداریم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی افزود: در ایام دهه مبارک فجر، می توانیم با برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی با موضوع نماز، از جمله مسابقه کتابخوانی، مسابقه برترین عکس نوشته و مسابقه ساخت زیباترین و کوتاه ترین متن پلاکارد ویژه قشر جوان و نوجوان و اهدا محصولات فرهنگی نمازی به عنوان جایزه، آنها را سمت و سوی نماز سوق دهیم.

سپس انقانی ضمن خیر مقدم، به ارائه گزارشی از انجام فعالیت های فرهنگی در سطح استان به ویژه در مساجد پرداخت و آمادگی کامل خود را برای برگزاری برنامه های مشترک با ستاد اقامه نماز در ایام الله دهه فجر و به ویژه هرچه باشکوه تر نماز جماعت، در روز ۲۲ بهمن ماه اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا