اخبارتهران

مرحله اول دوره آموزشی معراج در اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، دوره آموزشی و مهارتی “معراج ” ویژه ائمه جماعت روحانی مدارس ” با رویکرد تبیین معارف نماز و مدرسه ” و با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعیدی دبیر اقامه نماز سازمان تبلیغات اسلامی کل کشور،  حجت الاسلام و المسلمین معصومی دبیر اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی  استان تهران، موسوی رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرتهران و کارشناسان آموزش و پرورش، عسکری رئیس برنامه ریزی و نظارت و ارزیابی استان تهران و بالغ بر چهل نفر از ائمه جماعاتی که در سامانه شمع سازمان تبلیغات ثبت نامه کرده اند و با تدریس استاد حجت الاسلام و المسلمین دهشتی از اساتید برجسته مرکز تخصصی قم در تاریخ هشتم اسفند ماه در سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

در ابتدا معصومی ضمن تبریک ایام ولادت حضرت ولیعصر (عج)گفت: از اهداف برگزاری این دوره توانمند سازی امامان جماعت روحانی در پاسخ به پرسش ها و شبهات دانش آموزان درباره نماز و برگزاری نمازهای جماعت با شکوه در مدارس می باشد.

سعیدی ضمن تبریک ایام گفت : دوره آموزشی مهارتی “معراج “باعث بصیرت افزایی و توانمند سازی امامان جماعت روحانی در شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز را در بر دارد.

موسوی گفت: متاسفانه در زمینه فرهنگی، برخی عقب ماندگی هایی وجود دارد که باید یک کار جهادی صورت گرفته و این کمی و کاستی ها رفع گردد.

در ادامه استاد دهشتی به بیان مطالبی پیرامون شیوه های دعوت به نماز بخصوص در بین نسل نو پرداخت و بیان داشت: باید آموزش به نماز  در بین کودکان در سن مناسبی باشد.

مرحله اول دوره آموزشی معراج در اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهرانمرحله اول دوره آموزشی معراج در اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهرانمرحله اول دوره آموزشی معراج در اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهرانمرحله اول دوره آموزشی معراج در اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهرانمرحله اول دوره آموزشی معراج در اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا