اخباریزد

دوره آموزشی معراج در دانشگاه فرهنگیان یزد برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، با همکاری ستاد اقامه نماز و دانشگاه فرهنگیان یزد دوره آموزشی تربیتی “معراج” با رویکرد معارف نماز ویژه دانشجومعلمان ورودی سال ۱۳۹۸ به مدت ۱۶ ساعت به صورت حضوری (دو روز متوالی) در دانشگاه فرهنگیان با حضور ۳ نفر از اساتید مرکز تخصصی نماز قم روزهای هفدهم و هجدهم اسفند ماه برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام آرزومندی ضمن تشکر از ستاد اقامه نماز استان یزد بابت برگزاری و همکاری در این طرح خاطر نشان کرد: فرهنگ نماز و برگزاری نماز اول وقت باید در نهاد قشر فرهنگی و معلمان آینده وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: اگر جامعه فرهنگی ما و قشر زحمتکش معلم خود در ابتدا به نماز اهمیت دهد، دانش آموزان ما نیز با الگو قرار دادن معلمان خود به نماز جذب می شوند و این امر جز با دوستی صمیمانه معلم و دانش آموز محقق نمی‌شود.

در ادامه پاک فطرت کارشناس فرهنگی ستاد اقامه نماز استان یزد به عنوان مدرس این دوره با بیان مطالبی پیرامون جذب دانش آموران به نماز و اهمیت این امر در ساختار فرهنگی مدارس و نیز آموزش مخاطبان این دوره در حیطه پاسخ به شبهات، نمازی تاکید کرد: اگر بتوانیم به سوالات نسل نو در حیطه شبهات دینی پاسخ دهیم قطعا با دید بهتری نسبت به فرائض نگاه خواهند کرد.

در پایان این طرح دو روزه به شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره اعطا شد.

دوره آموزشی معراج در دانشگاه فرهنگیان یزد برگزار می شود دوره آموزشی معراج در دانشگاه فرهنگیان یزد برگزار می شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا