اخبارهمدان

دوره آموزشی و تربیتی دانشجو معلمان(طرح معراج) در استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، دوره آموزشی و تربیتی (طرح معراج) ویژه دانشجو معلمان ورودی ۱۴۰۲ دانشگاه فرهنگیان با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و ستاد اقامه نماز استان در دانشگاه فرهنگیان استان همدان برگزار شد.

این دوره با اهداف بصیرت افزایی و توانمند سازی دانشجو معلمان در موضوع نماز، توسعه مشارکت و نقش آفرینی دانشگاهیان به ویژه دانشجو معلمان در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، پاسخ به شبهات در مورد نماز، بسط و گسترش فضای تحلیل، تبیین، ارزیابی، آزاد اندیشی و نظریه پردازی در حوزه نماز، شناسایی و معرفی تجارب و ایده های برتر در زمینه نماز و برگزاری نمازهای باشکوه در دانشگاه برگزار شد.

سرفصل های آموزشی این دوره نماز شناسی و نقش نماز در کاهش آسیب های اجتماعی، شیوه های دعوت به نماز، آداب و اسرار نماز-نماز بندگی، تفسیر آیات نماز و نقش نماز در تحکیم خانواده و سبک زندگی و پرسمان است.

منابع دوره آموزشی و تربیتی ویژه دانشجو معلمان ورودی ۱۴۰۲ دانشگاه فرهنگیان (طرح معراج)عبارتند از: مهارت های معلمی،شیوه های دعوت به نماز، دعوت دانش آموزان به نماز و لوح فشرده از محراب تا معراج

همچنین این دوره آموزشی با حضور سه تن از اساتید مرکز تخصصی قم در تمامی پردیس ها و واحدهای تابع دانشگاه فرهنگیان برگزار می شود.

دوره آموزشی و تربیتی دانشجو معلمان (طرح معراج) در استان همدان برگزار شددوره آموزشی و تربیتی دانشجو معلمان (طرح معراج) در استان همدان برگزار شددوره آموزشی و تربیتی دانشجو معلمان (طرح معراج) در استان همدان برگزار شددوره آموزشی و تربیتی دانشجو معلمان (طرح معراج) در استان همدان برگزار شددوره آموزشی و تربیتی دانشجو معلمان (طرح معراج) در استان همدان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا