اخبارحوزه ریاستمجمع خیرین مسجدساز

جلسه هیات مدیره مجمع خیرین مسجد ساز کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مسجد ساز کشور، جلسه هیات مدیره مجمع خیرین مسجد ساز کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین قرائتی، سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز و مدیر عامل مجمع خیرین مسجدساز و جمعی از اعضا و معاونین ظهر امروز هفتم خرداد ماه در سالن جلسات ستاد اقامه نماز برگزار شد.

این جلسه با دستور کار بحث و تبادل نظر پیرامون سیاست‌ها و رویکردهای مجمع خیرین مسجد ساز در سال ۱۴۰۳ برگزار شد.

همچنین گزارش مدیر امور مالی مجمع از رفع تعرض بدهی مالیاتی سال ۱۳۹۱ و اقدام برای عودت وجه برداشت شده از حساب مجمع و بررسی کمک به مساجد متقاضی نیازمند، در این جلسه مطرح شد.

شناسایی و هدایت ظرفیت خیرین در جهت توسعه نهضت مسجدسازی و نمازخانه سازی بر اساس اولویت‌های ابلاغی مجمع خیرین مسجد ساز از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

در این جلسه مصوب شد پیگیری واگذاری زمین جهت احداث مسجد از سوی سازمان ملی زمین و مسکن و همچنین پیگیری احداث نمازخانه‌های بین راهی در محورهای مواصلاتی کشور در دستور کار قرار بگیرد.

پیگیری احداث مساجد دو منظوره در پادگان‌ها از طریق ایجاد تعامل با ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت دفاع، شناسایی و تجلیل از خیرین فعال در سطح کشور و تولید محتوای فاخر فرهنگی با هدف جریان سازی نهضت مسجد سازی از دیگر مصوبات این جلسه بود.

ارائه گزارش مدیر ستاد نماز استان فارس در خصوص میزان پیشرفت پروژه مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت خدیجه کبری(سلام الله علیها) شیراز، گزارش مدیر ستاد خراسان جنوبی در خصوص پیگیری و اقدامات انجام شده در خصوص احداث مسجد المهدی(عج) شهر بیرجند و گزارش مدیر ستاد اقامه نماز استان قم در بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان و جذب منابع از خیرین دستگاه اجرایی در این جلسه انجام شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا