آذربایجان شرقیاخبار

جلسه توجیهی و آموزشی هیات ارزیابی استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه توجیهی و آموزشی هیات ارزیابی استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، حجت الاسلام صابر کارشناس نظارت و بازرسی ستاد، حجت الاسلام بابایی کارشناس آموزشی و فرهنگی ستاد و نمایندگانی از دفتر امام جمعه، استاندار، مدیریت وبرنامه ریزی و نماینده دبیران ادارات، روز شنبه، سیزدهم خرداد ماه انجام شد.

این جلسه که جهت بررسی گزارشات و نحوه امتیاز دهی به عملکرد دستگاه‌های اجرایی درسال ۱۴۰۱ تشکیل شد، حجت الاسلام آقاجانی ضمن تشکر و قدردانی زحمات و همکاری هیئت ارزیابی استان، با بیان ضرورت ارزیابی، گفت: هرکاری با ثمراتش ارزشمند می شود، اگر ارزیابی نباشد نقاط ضعف و آسیب ها مشخص نمی شود، اگر از اداراتی که بخوبی توانستند کارهای محوله را انجام بدند با اداراتی که کار نکردند مساوی باشند، انگیزه برای کار کردن در کارکنان نخواهد بود.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در سیزدهمین اجلاس سراسری نماز، افزود: نظارت و ارزیابی یکی از عناصر مدیریتی محسوب می شود، و ما هم باید به تأسی از فرمایش مقام معظم رهبری _که فرمودند: چرا اداراتی که برنامه ها را خوب جلو میبرند تشویق و تقدیر نمی شوند و اداراتی که کم کاری می کنند، توبیخ نمی شوند. _ در نظارت ها و ارزیابی ها نهایت دقت را داشته باشیم تا حقی ضایع نشود.

جلسه توجیهی و آموزشی هیئت ارزیابی استان آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا