همدان

جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر و پسر به صورت متمرکز در ملایر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان ، جشن تکلیف ۴۰۰۰ دانش‌آموز دختر و پسر ملایری همزمان با فرارسیدن هفته معلم، در روزهای نهم و دهم اردیبهشت در مصلی حضرت ابوالفضل(ع) ملایر به صورت متمرکز برگزار شد.

معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش و پروش ملایر در حاشیه این مراسم بیان کرد: یکی از اقدامات آموزش و پرورش شهرستان از ابتدای سال تحصیلی، برگزاری برنامه های دانش آموزی به صورت متمرکز  بوده است.

عباس شیری با اشاره به برگزاری جشن تکلیف حدود ۴۰۰۰ دانش آموز دختر و پسر ملایری در مصلی حضرت ابوالفضل(ع) ملایر، تصریح کرد: روز گذشته نهم اردیبهشت ماه، جشن تکلیف ۱۵۲۰ دانش آموز دختر از ۳۴ مدرسه در مصلی حضرت ابوالفضل(ع) ملایر برگزار شد.

شیری ادامه داد: امروز دهم اردیبهشت ماه نیز جشن تکلیف ۱۳۰۰ دانش آموز پسر پایه هشتم از ۴۲ مدرسه در این مصلی برگزار شد.

وی با اشاره به تأکید دین مبین اسلام بر برگزاری برنامه های دینی و مذهبی به صورت جماعت با هدف وحدت آفرینی بیشتر، گفت: یکی از برنامه های دشمن نفوذ در مدارس و آسیب زدن و خدشه وارد کردن به اعتقادات دانش آموزان است پس برگزاری این برنامه های وحدت آفرین جوابی محکم بر یاوه گویی های دشمنان خواهد بود.

جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر و پسر به صورت متمرکز در ملایر برگزار شد جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر و پسر به صورت متمرکز در ملایر برگزار شدجشن تکلیف دانش‌آموزان دختر و پسر به صورت متمرکز در ملایر برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا