اخبارقم

جشن تکلیف فرزندان کارکنان صنعت آب و برق قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جشن تکلیف فرزندان کارکنان صنعت آب و برق استان عصر یکشنبه، هفدهم دی‌ماه، با حضور مشاور استاندار، مدیر ستاد اقامه نماز و مدیران عامل صنعت آب و برق استان به میزبانی شرکت آب و فاضلاب برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جشن به تشریح آثار نماز در زندگی پرداخت و گفت: نماز عامل تعالی و پیشرفت انسان است چرا که نماز ارتباط خالصانه با خداوند متعال است.

حجت الاسلام علی عرب پور همچنین آثار نماز را دنیوی و اخروی دانست و گفت: نماز آثاری همچون خویشتن داری، کنترل غرایز سرکش، انضباط و آرامش درونی را در پی دارد که اینان موجب پیشرفت روزافزون انسان می شود.

وی در ادامه به آثار اخروی نماز اشاره کرد و گفت: نماز سدی مستحکم در برابر گناهان آینده است و همین امر موجب عاقبت بخیری و دوری از کاهلی ها خواهد شد.

اجرای برنامه های شاد و آموزش نکات نمازی توسط حجت الاسلام پورمحمدی کارشناس مرکز تخصصی نماز قم، مسابقه و اجرای گروه سرود از دیگر برنامه های جشن تکلیف فرزندان کارکنان صنعت آب و برق استان بود.

در پایان این جلسه مسئولین با اهداء لوح و هدایایی جشن بندگی فرزندان نومکلف کارکنان صنعت آب و برق استان را به آنان تبریک گفتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا