اخبارهرمزگان

جشن تکلیف دانش آموزان روستای کندران بندرلنگه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، در ایام ماه رمضان و همراه با ولادت امام حسن مجتبی (ع)، جشن تکلیف دانش آموزان با همکاری مدرسه کندران، بخشدار مرکزی، شورای اسلامی روستا، دهیاری با حضور حجت الاسلام علی خلیفاوی دبیرستاد اقامه نماز شهرستان بندرلنگه در محل حسینیه امام جعفرصادق (ع) روستای کندران از توابع شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

حجت الاسلام خلیفاوی دبیرستاد اقامه نماز شهرستان در جشن تکلیف دانش آموزان با تبریک به آنها برای این لباس بندگی و عبودیت گفت: فرزندانم خوشحال باشید از این لطف و محبت الهی که خدای متعال به شما عنایت کرده است.

وی گفت: شما بر سر سفره بندگی خدا دعوت شده‌اید، شکوه و عظمت الهی جلوه ای در زندگی شما نمایان کرده است. شما اکنون به رشد رسیده‌اید و باید احساس بزرگی کنید. شما دیگر از مرحله کودکی جدا شده و به مرز پختگی نزدیک شده‌اید.

دبیرستاد اقامه نماز شهرستان در ادامه افزود: سعی کنید با خدای متعال دوست شوید و با خدا حرف بزنید. اگر می‌خواهید از تهاجم فرهنگی در امان بمانید، مسجد پایگاه خوبی برای ارتباط با خدای متعال است. به نماز خود اهمیت بدهید و نسبت به این حسی که خدای متعال به شما عنایت کرده افتخار کنید.

وی افزود: اگر نماز را بشناسید و با زیبایی های نماز آشنا شوید به راحتی می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید. بزرگترین دشمن ما شیطان است و هنگامی که بنده به نماز می‌ایستد شیطان به او حسادت میکند، چرا که می‌بیند رحمت الهی او را فرا گرفته است.

در پایان با همکاری اداره آموزش و پرورش، بخشدار مرکزی هدایایی به دانش آموزان اعطا و نماز جماعت اقامه شد.

جشن تکلیف دانش آموزان روستای کندران بندرلنگه برگزار شد

جشن تکلیف دانش آموزان روستای کندران بندرلنگه برگزار شد

جشن تکلیف دانش آموزان روستای کندران بندرلنگه برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا