اخبارهمدان

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و واحدهای تابعه در همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و واحدهای تابعه با حضور دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان و حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز دوشنبه بیست و هفتم فروردین در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

 دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد در مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و واحدهای تابعه، گفت: نماز یکی از راه‌های اتصال به خداوند است و هرکس در مسیر بندگی تسلیم باشد خداوند متعال او را یاری می‌کند و برای شکر نعمتهای آشکار و پنهان خداوند متعال باید نماز را به نحو شایسته اقامه کنیم.

استاندار بیان کرد: رسیدن به سن تکلیف یعنی بندگی و عبودیت خداوند را با انجام تکلیف در زمینه‌های مختلف انجام دهیم.

قاسمی‌فرزاد استاندار همدان تصریح کرد:فرزندان بزرگترین سرمایه‌ی خانواده‌ها هستند و راه و مسیر پدر و مادر را ادامه می‌دهند و برای آینده‌ی جامعه تبدیل به مادران و پدرانی می‌شوند که با از خود گذشتگی باعث تعالی نهاد خانواده و جامعه خواهند شد.

درادامه وی افزود: امروز میراث دار خون شهدای والامقام هستیم و افتخار می‌کنیم مسلمان و شیعه و پیرو حضرت‌ امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) هستیم.

در پایان این مراسم، دکتر علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان، با هدایایی، به رسم یادبود از فرزندان کارکنان استانداری تجلیل و تقدیر کرد.

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و واحدهای تابعه در همدان برگزار شد مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و واحدهای تابعه در همدان برگزار شد مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و واحدهای تابعه در همدان برگزار شد مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و واحدهای تابعه در همدان برگزار شد مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و واحدهای تابعه در همدان برگزار شد مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و واحدهای تابعه در همدان برگزار شد مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و واحدهای تابعه در همدان برگزار شد مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و واحدهای تابعه در همدان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا