مازندران

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بیمه سلامت استان مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، مراسم جشن تکلیف، جشن بندگی فرزندان کارکنان و تقدیر از فعالان امر نماز بیمه سلامت استان مازندران، باحضور مدیر ستاد اقامه نماز استان امروز سه شنبه ۲۵ بهمن ماه در اداره کل بیمه سلامت استان  برگزار گردید.

 دراین مراسم محمد رضا میرزایی مدیر کل بیمه سلامت مازندران ضمن خوش آمد گویی به مدیر ستاد اقامه نماز استان و تبریک به فرزندانی که به سن تکلیف رسیدند، هدف از برگزاری این جشن را اشاعه فرهنگ غنی نماز بیان داشت.

وی گفت: حضور فعال همکاران در اقامه نمازدراداره و فرزندان و خانواده های  آنان درمسابقات و برنامه های نمازی نشان از عنایت و تقرب به نماز و فرهنگ ترویج نمازی می باشد که در این حضور مراتب تحکیم بنیان خانواده ها درسایه نماز محقق می گردد.

در ادامه حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن تشکر از تشکیل این جلسه معنوی برگزاری جشن تکلیف در ادارات را با اهمیت توصیف کرد و گفت: سن تکلیف در واقع آغاز بلوغ دختران و پسران است که احکام روح‌بخش و معنوی دین مبین اسلام برای این قشر مکلف می گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان افزود: ضعف باورها و اعتقادات دینی برخی از والدین، آشنا نبودن والدین به شیوه های موثر تربیت و شبهات دینی، ناهماهنگی تربیتی خانه و مدرسه و جامعه، دسترسی آسان فرزندان به ابزار تبلیغی مبتذل و مستهجن و مشغله زیاد والدین و غفلت از پرورش دینی بویژه در امر اقامه نماز، تشکیل چنین جلسات در محیط اداری با عنوان جشن تکلیف فرزندان کارکنان یک حرکت لازم و ارزشمند است، در پایان با تقدیر از فعالان نماز و تجلیل از فرزندان کارکنان مراسم خاتمه یافت.

 

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بیمه سلامت استان مازندرانجشن تکلیف فرزندان کارکنان بیمه سلامت استان مازندران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا