اخبارسمنان

حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در مدارس شهرستان سرخه به مناسبت روز دختر

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز ۳۱ اردیبهشت ماه مصادف با روز دختر، حجت الاسلام و المسلمین به همراه فرماندار سرخه، امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش در مدارس سرخه حضور یافت.

در جلسات برگزار شده ضمن اقامه نماز جماعت، صحبت هایی پیرامون مسائل نمازی صورت گرفت که در طی آن مدیرستاد اقامه نماز اشاره کرد: نماز در مدرسه خیلی مهم است چون باعث تربیت صحیح می‌شود و علاوه‌ بر این جایگاه تعلیم و تربیت را ارتقا می‌دهد و روابط معلم و دانش‌آموز را محترمانه می‌سازد.

شمس الدین با یادآور شد: نماز سبب پاکی و تربیت درست فرزند می‌شود؛ لذا خانواده‌ها اگر می‌خواهند فرزندان‌شان درست تربیت شوند به نماز اهمیت دهند.

وی افزود: نماز در شکل‌گیری صحیح روابط اجتماعی مؤثر است؛ کما اینکه اگر یک خانواده به نماز اهمیت دهد آن خانواده از نظر مردم متدین، آبرومند، مؤمن و مقید به حلال و حرام خواهد بود.

همچنین در این روز در برخی مدارس دخترانه هدایایی به مناسبت روز دختر به دانش آموزان اهدا شد.

حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در مدارس سرخه به مناسبت روز دختر حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در مدارس سرخه به مناسبت روز دختر حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در مدارس سرخه به مناسبت روز دختر حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در مدارس سرخه به مناسبت روز دختر

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا