اخبارکاشان

اقامه نماز جماعت توسط نماینده ولی فقیه کاشان در مدرسه دخترانه مصلحی

حجت الاسلام حسینی نماینده ولی فقیه در کاشان: دشمن در تلاش است تا با ابزارهای مختلف ذهن جوانان ما را به خطا بیاندازد. باید با آگاهی و بصیرت نسبت به این جنگ شناختی، مواظب جنگ ترکیبی دشمن باشیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کاشان، حجت الاسلام تواضعی سرپرست ستاد اقامه نماز به همراه امام جمعه کاشان در روز دوشنبه یکم آبان ماه، ضمن حضور در مدرسه دخترانه مصلحی، به اقامه نماز ظهر و عصر و تفسیر چند صفحه از آیات کلام الله مجید پرداختند.

حجت الاسلام حسینی نماینده ولی فقیه در کاشان، پس از اقامه نماز به تفسیر آیات قرآن پرداخت و در این باره بیان کرد: دشمن در تلاش است تا با ابزار های متخلف ذهن جوانان ما را به خطا بیاندازد. باید با آگاهی و بصیرت نسبت به این جنگ شناختی، مواظب جنگ ترکیبی دشمن باشیم.

وی به مدیر و معاونین مدرسه مصلحی، طرحی مبنی بر مطالعه روزانه، یک صفحه و تفسیر یک آیه از آیات قرآن کریم که در طی سه سال میتوان یک بار قرآن کریم را ختم کرد، پیشنهاد کرد.

امام جمعه کاشان در ادامه تفسیر آیه ۹۶ سوره بقره، اشاره به خداوند که در قرآن کریم، به یهودیان که آنها را حریص ترین مردمان برای زندگی در دنیا و حتی از مشرکان هم حریص تر هستند، بیان کرد.

حجت الاسلام حسینی، نماینده ولی فقیه کاشان در دقایق پایانی حضور در مدرسه دخترانه مصلحی کاشان به مسائل روز و بالاخص موضوع فلسطین پرداخت و گفت: علیرغم ظلم ها و ستم های آشکاری به مردم مظلوم فلسطین انجام میشود که توسط تمامی مردم جهان محکوم شده است، آمریکا طرحی برای محکومیت فلسطین به سازمان ملل ارائه داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا