اخبارکاشان

حضور در مدرسه شهید آیت الله مدرس کاشان انجام شد

نماینده ولی فقیه کاشان: شجاعت و قدرت، از اثرات معادباوری اهل نماز و توبه باعث دوری از گناه است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کاشان، حجت الاسلام تواضعی سرپرست ستاد اقامه نماز به همراه امام جمعه کاشان در روز شنبه بیست و نهم مهر ماه، ضمن حضور در مدرسه شهید آیت الله مدرس، به اقامه نماز ظهر و عصر و تفسیر چند صفحه از آیات قرآن کریم پرداختند.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه کاشان پس از اقامه نماز به تفسیر آیات قرآن پرداخت و در این باره بیان کرد: خداوند متعال در سوره زلزال فرموده است: « فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره و من یعمل مثقال ذره شره یره» هر کس ذره ای کار خوب یا بد انجام دهد آن عمل را  می بینم.

حجت الاسلام حسینی، نماینده ولی فقیه کاشان تصریح کرد: شجاعت و قدرت، از اثرات معادباوری اهل نماز و توبه باعث دوری از گناه است.

نماینده ولی فقیه گفت: یعنی خداوند متعال به هیچ کس ظلم نمی کند. شما اگر کار خوبی کنید، فرضا به پیرمردی در رفتن به آنسوی خیابان کمک کنید. نیت عمل اگر بخاطر خدا باشد برای شما تا ابد این عمل ثبت خواهد شد.

امام جمعه کاشان افزود: در این ایام، اسرائیلی ها و صهیونیست ها ظلم آشکاری به مردم بی گناه فلسطین و غزه انجام میدهند که کاملا آشکار است.

وی گفت: آنها ادعا میکنند که پیرو حضرت موسی و دین یهود هستند در حالی که حضرت موسی هیچ گاه به کسی اجازه ظلم به دیگری را نداده است. آنها به مساجد، کلیساها، مدرسه ها، خانه ها، بیمارستان ها حمله کرده و زنان و کودکان بیگناه را می کشند. به نام و اسم دین یهود ظلم میکنند.

امام جمعه کاشان تصریح کرد: وظیفه ما این است که برای فرج حضرت مهدی (عج) دعا کرده تا هر چه زودتر ظهور کند و ریشه تمامی ظلم و ستم ها را بخشکاند.

وی در دقایق پایانی حضور در مدرسه شهید آیت الله مدرس به پاسخگویی سوالات دانش آموزان پرداخت و به اهمیت بالا و ویژه نماز و بالاخص نمازجماعت، در رشد و پیشرفت نوجوانان در عرصه های علمی و فرهنگی و اجتماعی متذکر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا