اخبارقزوین

مدیر ستاد اقامه نماز قزوین با مدیرکل اوقاف و امور خیریه دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص نهمین اجلاس استانی نماز و همچنین بررسی راهکارهای ارائه‌شده توسط نهادهای مرتبط با مساجد مورخ ۱۳ دی‌ماه در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین ضمن تشکر از زحمات مدیرکل و کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گفت: با توجه به این‌که مقرر است مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در نهمین اجلاس اقامه نماز استان به ارائه مطالب و نکات با محوریت مسجد و با موضوعات مأموریت و نقش مسجد، مطالبات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) از مسجد، نقاط قوت و ضعف عملکردی نهادهای مرتبط با مسجد و همچنین برنامه‌های پیشنهادی نهادهای مرتبط با مسجد سخنرانی نماید، اعضاء حاضر در جلسه مطالب پیشنهادی و راهکارهای خود را به اداره‌کل اوقاف ارسال کنند.

در پایان پس از مذاکره و ارائه نکات توسط حاضرین در جلسه مقرر شد به‌منظور پیشبرد اهداف اعضای جلسه و همچنین ارتقاء وضعیت فعلی فعالیت‌ها و اقدامات حوزه مساجد به وضعیت مطلوب و قابل‌قبول، با مسئولان عالی‌رتبه استان جلسه برگزار گردد. همچنین در خصوص وضعیت احکام هیئت‌های مساجد که منقضی گردیده است، پیگیری لازم صورت پذیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا