اخبارتهران

از نمازخانه های مجتمع های خدماتی رفاهی محور بزرگراه امام رضا (ع) بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، مجتمع های خدماتی رفاهی و جایگاه های سوخت  محور بزرگراه امام رضا (ع) در جهت رفع نواقص برای تردد مسافرین نوروزی با حضور مسئول روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان و کارشناس راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در تاریخ هفتم فروردین ماه مورد بازدید قرار گرفت.

در این بازدید ها، علاوه بر سرکشی از نماز خانه ها و وضو خانه ها نکات و  تذکرات لازم به مدیران مجتمع های رفاهی در جهت رفع نواقص، داده شد.

مسئول روابط عمومی اقامه نماز استان تهران گفت: از آنجایی که استان تهران به لحاظ موقعیت جغرافیایی و جمعیتی، بیشترین جابجایی مسافران نوروزی را دارا می باشد، بایستی ارائه خدمات مناسب را برای مسافرین عزیزی که از محورهای مواصلاتی استان تهران تردد می نمایند از جمله مساجد، نمازخانه ها و هم چنین وضو خانه ها را برای مسافران داشته باشند.

وی گفت: پخش اذان اول وقت در مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی باعث ترغیب مسافران و مراجعه کنندگان برای برپایی اقامه نماز اول وقت می شود.

بازدید از نمازخانه های مجتمع های خدماتی رفاهی محور بزرگراه امام رضا (ع)بازدید از نمازخانه های مجتمع های خدماتی رفاهی محور بزرگراه امام رضا (ع)بازدید از نمازخانه های مجتمع های خدماتی رفاهی محور بزرگراه امام رضا (ع)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا