اخبارقم

از دستگاه‌های اجرایی برتر قم در حوزه نماز تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، آئین تجلیل از دستگاه‌های برتر نمازی در سال ۱۴۰۰، صبح چهارشنبه، ۳۰ آذرماه و در حاشیه سومین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌ها، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیر ستاد اقامه نماز و مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری در این جلسه با اشاره به اهمیت فریضه اقامه نماز بر لزوم اهتمام ادارات و دانشگاه های استان بر این امر تاکید و خاطر نشان کرد: خیل عظیمی از چالش‌ها و امور مدیریتی که در دستگاه‌ها با آن درگیر هستیم با حضور در نماز جماعت برطرف خواهد شد.

سیدمهدی قریشی در ادامه با اشاره به فضلیت تلاش در راه بستر سازی اقامه نماز، دبیری اقامه نماز از جمله امور اخروی دانست و افزود: اکنون که در کسوت دبیری اقامه نماز، خادم نماز هستید قدردان این موقعیت باشید و روز افزون در ترویج و توسعه این امر تلاش کنید چرا که علاوه بر اجر عظیم اخروی در زندگی روزمره خود نیز آثار آن را درک خواهید نمود.

معاون استاندار در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره سراسری فجر تا فجر نماز اهتمام مضاعف ادارات و دانشگاه‌ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: ادارات و دانشگاه‌ ها و جوامع هدف، ظرفیت مناسبی در استان هستند که می‌بایست به نحو احسنت در این جشنواره مورد استفاده قرار گیرند تا استان قم به عنوان استان شاخص در کشور مطرح شود.

در پایان از ۲۸ دستگاه برتر در حوزه اقامه نماز در سال ۱۴۰۰، با اهدا لوحی از جانب استاندار تجلیل شد.از دستگاه‌های اجرایی برتر قم در حوزه نماز تجلیل شد از دستگاه‌های اجرایی برتر قم در حوزه نماز تجلیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا