اخبارقم

تقدیر مدیر ستاد اقامه نماز قم از مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، آیین تودیع و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان صبح چهارشنبه، دوازدهم اردیبهشت ماه با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری و روسای دانشگاه های استان و دیگر مسئولین برگزار شد.

در این آیین حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک انتصاب حجت  الاسلام و المسلمین ابراهیم‌نژاد طی لوحی خطاب به حجت الاسلام و المسلمین علیرضا مستشاری از زحمات وی در دوران تصدی دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان در حوزه اقامه نماز تقدیر کرد.

متن لوح به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب  حجت الاسلام  و المسملین علیرضا مستشاری

سلام علیکم؛

نماز راز و رمز پویای کشف معانی بدیع و تجلی جلوه‌های شهودی معرفت کیمیایی است که به برکت سیره‌ی نورانی نبی مکرم صلی اللّه علیه و آله و سلم، انسان دربند خاک را به معراج حضور می خواند.

اکنون که امواج دریای بیکران الهی شامل حالمان شده و مقدراتش بر این تعلق یافته که در جهت تعمیم و تعمیق فرهنگ نماز تلاشی هرچند ناچیز نمائیم، خدای متعال را شاکریم.

نظر به همراهی و همکاری ارزنده شما در پیشبرد برنامه های اقامه نماز در دوران تصدی در دفتر نهاد مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دانشگاه آزاد اسلامی قم، که در جامعه تاثیر به سزایی داشته است، بر خود لازم می‌دانم بابت تمام تلاش­ های انجام شده از حضرت عالی تقدیر و تشکر نمایم.

آرزوی توفیقات روزافزون شما را در احیاء این فریضه در سایه الطاف بی‌دریغ الهی مسئلت داریم.

علی عرب پور

مدیر ستاد اقامه نماز استان قم

تقدیر مدیر ستاد اقامه نماز قم از مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا