اخباریزد

شورای اقامه نماز شهرستان بافق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز چهارشنبه بیست و دوم آذر ماه، شورای اقامه نماز شهرستان بافق با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز، امام جمعه شهرستان، کارشناس نظارت و ارزیابی، دبیر اقامه نماز شهرستان و جمعی از مسئولین این شهرستان در محل نهاد امامت جمعه شهرستان بافق برگزار شد.

حجت الاسلام موسوی خاطر نشان کرد: اهتمام مدیر دستگاه به امور فرهنگی و نماز اهتمام کارکنان و دستگاه به امر نماز را به همراه خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: اقامه نماز جماعت اول وقت توسط شهید رجایی باید الگوی مدیران باشد و در استان یزد نیز خوشبختانه استاندار نسبت به موضوع نماز در ادارات اهتمام دارد.

وی در پایان تشریح کرد: در سال جدید تحصیلی شاهد همکاری مضاعف همکاران اداره کل آموزش و پرورش استان هستیم و این همکاری ها موجب تحقق بیش از پیش برنامه ریزی ها در حوزه نماز جماعت مدارس خواهد شد.

امام جمعه شهرستان بافق اظهار داشت: برای اینکه از نماز و عبادت لذت ببریم، ابتدا باید بدانیم که عبادت چیست، چگونه ارتباطی است و سپس حقیقت عبادت را در خودمان محقق کنیم و به ارتباط خود با خدای متعال عمق ببخشیم و سجاده را به عشق حق تعالی رنگین سازیم تا از عبادت و نماز لذت ببریم.

وی در پایان افزود: برگزاری نماز جماعت اول وقت در مساجد، ادارات و مدارس عامل تقویت وجدان کاری، وحدت و همدلی و صمیمیت و همچنین ارتقا معنویت بین کارکنان ادارات و دانش آموزان می‌شود که باید از این فرصت برای خدمت بیشتر برای مردم استفاده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا