اخباریزد

شورای اقامه نماز شهرستان بافق برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز شنبه ۲۰ اسفندماه، مدیر ستاد اقامه نماز استان در سفر به بافق در جلسه شورای اقامه نماز که با حضور فرماندار، امام جمعه و مسئولین شهرستانی تشکیل شده بود، شرکت کرد.

در این جلسه ابتدا دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان بافق گزارشی کوتاه از اقدامات انجام گرفته شده ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد یادآور شد: این شورا باید حداقل وضع موجود فرهنگ دینی در شهرستان مورد ارزیابی قرار داده و براساس شناخت واقعی برنامه هایی را تدوین و بین سازمان های دولتی و مردمی براساس وظیفه ی سازمانی تقسیم نمایند.

وی ادامه داد: سپس پیگیری هایی نیز انجام می گیرد تا شاخص های حضور جوانان در مراکز دینی مثل مساجد و… مورد بررسی قرار گرفته و توسعه فرهنگ نماز ارتقا یابد و اگرموانعی هم وجود دارد با همت یک دیگر برطرف کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز اظهارکرد: برای تحقق توسعه ی فرهنگ و باورهای دینی امروزه لازم است همه اعم از والدین مربیان پرورشی و روحانیون به دلیل تغییر نسل نو براساس روحیه که در آنها وجود دارد برخلاف انسان های مسن که سنت پذیرن و جوانان که نوگرا هستند باید خود را از نظر مهارتی و دانشی به مرحله ای برسانیم که پاسخگوی آنها باشیم و در این راستا ستاد اقامه نماز آمادگی دارد بسته های آموزشی حضور اساتید را فراهم سازد تا این هدف محقق گردد.

شورای اقامه نماز شهرستان بافق شورای اقامه نماز شهرستان بافق شورای اقامه نماز شهرستان بافق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا