اخبارتهران

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بهارستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بهارستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین عباسی دبیر اقامه نماز شهرستان، فرماندار و رئیس شورای اقامه نماز، مسئولین شهرستان بهارستان در تاریخ دهم مهر ماه در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه دبیر اقامه نماز شهرستان بهارستان ضمن تبریک ایام و تشکر از برپایی جلسه، گزارشی از وضعیت و اقدامات انجام شده در رابطه با ترویج فرهنگ نماز را برای حاضرین در جلسه تشریح کرد.

وی گفت: اقدامات خوبی در سطح شهرستان در رابطه با ترویج فرهنگ نماز  صورت گرفته از جمله مقرر شد تمام نماز خانه های کلیه ادارات سطح شهرستان بهارستان برای برپایی نماز جماعت تجهیز شوند.

عباسی در ارتباط با بازگشایی مدارس گفت: با توجه به بازگشایی مدارس، برپایی نماز جماعت دانش آموزان و نشست های دانش آموزی و اولیاء در مدارس از الویت های ما در بحث شکوفایی و ترویج نماز در شهرستان بهارستان می باشد.

در ادامه فرماندار شهرستان بهارستان گفت: امامان جماعت در مدارس فقط به اقامه نماز اکتفا نکنند و با تقویت حضور خود، پاسخگوی سوالات و شبهات دانش آموزان باشند.

وی با بیان اینکه نماز به پاکسازی و سالم سازی جامعه و خودسازی فردی کمک می کند، خاطرنشان کرد: اقامه نماز بر عهده حاکمان جامعه است تا زیرساختهای سخت افزاری و نرم افزاری آن فراهم گردد که اقدامات فرهنگی ترویج و اقامه نماز بویژه در بین جوانان و نوجوانان از مهم ترین موضوعات است.

این جلسه که با هدف ترویج اقامه نماز و ارائه گزارش عملکرد ادارات در این زمینه برگزار شده بود، حجت الاسلام و المسلمین  نورمحمدپور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران از اقدامات فرماندار بهارستان قدردانی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا