اخبارتهران

دبیر اقامه نماز شهرستان بهارستان با مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، حجت السلام و المسلمین عباسی دبیر اقامه نماز شهرستان بهارستان با حجت السلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران در تاریخ دهم دی ماه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دبیر اقامه نماز شهرستان بهارستان، اقدامات و فعالیت های  انجام شده اقامه نماز در شهرستان بهارستان را تشریح کرد.

وی گفت: در بازدیدهایی که از برخی نماز خانه های ادارات سطح شهرستان به صورت سر زده انجام گرفت، برپایی نماز جماعت و حضور کارکنان به خوبی ارزیابی شد.

حجت الاسلام عباسی در ادامه گفت: با تصمیمی که فرماندار بهارستان در جلسه شورای اقامه نماز  اتخاذ کرد، قرار بر این شد تا همه ادارات سطح شهرستان بهارستان در راستای ترویج فرهنگ نورانی نماز اقدامات بسزایی را داشته باشند.

دبیر اقامه نماز شهرستان بهارستان با اشاره و لزوم توجه به آموزش نماز و اهمیت آن به ویژه در کودکان و نوجوانان گفت: در دوره ای قرار داریم که پیشرفت فناوری اطلاعات و سرگرمی ها به سمت فضای مجازی سوق داده شده است که اهمیت آموزش نماز و دیگر دستورات الهی را مضاعف می کند.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته در ترویج فرهنگ نماز شهرستان بهارستان گفت: از اقدامات سازنده ای که ستاد اقامه نماز شهرستان بهارستان بایستی داشته باشد ارتباط و تامل  بیشتر  با امور مساجد است که در جذب نسل نو به مساجد تاثیر فراوان را به همراه دارد.

وی در ادامه گفت: از اقداماتی که دبیر اقامه نماز شهرستان علاوه بر ترویج فرهنگ نماز می تواند بر عهده داشته باشد، ارتباط بیشتر با بنیاد حضرت مهدی موعود عج الله استان تهران  می باشد.

یدار و گفتگو دبیر اقامه نماز شهرستان بهارستان با مدیر ستاد اقامه نماز استان تهرانیدار و گفتگو دبیر اقامه نماز شهرستان بهارستان با مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا