فارس

نشست دانش آموزی نماز در دبیرستان شهید صمد دهقان شهرستان بیضا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و هفتم دی ماه، حجت الاسلام درویشی امام جمعه شهرستان بیضا با همکاری مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان در دبیرستان متوسطه دوم شهید صمد دهقان حضور یافت.

حجت الاسلام درویشی در این طرح که تحت عنوان نشست های دانش آموزی برگزار می‌شود، به سوالات و شبهات دانش آموزان پاسخ داد و گفت: اهمیت نماز و صبر در کنار هم قرار گرفته است و اگر می‌خواهید مشکلات زندگی شما کاهش یابد، به دو بال کنار هم باید تکیه کنید. از نماز غافل نشوید و سعی کنید به نماز خود اهمیت بدهید. اگر در زندگی به مشکلی برخوردید، تکیه گاه و توجه شما به نماز و صبر باشد.

امام جمعه این شهرستان در ادامه گفت: یکی از فریضه های مهم و اصلی اسلام که رکن دین و پلی ارتباطی بین خدا و بنده اش محسوب می‌شود، نماز است. اهمیت نماز همین بس که بنده دلش را برای راز و نیاز با خدا باز و ستایش و بندگی خدا را می‌کند.

امام جمعه شهرستان بیضا در ادامه افزود:  اگر می‌خواهید جایگاه رفیع و بلندی داشته باشید و در امور زندگی موفق باشید نماز را فراموش نکنید و به نماز اهمیت بدهید.

در پایان کارشناس نماز شهرستان بیضا به شرح فعالیت ها و برنامه های واحد قرآن و نماز شهرستان بیضا پرداخت و گفت: با استفاده از همکاران فرهنگی، طلاب طرح امین و ائمه جماعات، نماز جماعت در مدارس شهرستان برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا