اخبارکرمان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بم تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز  استان کرمان جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بم با حضور مدیر و  کارشناسان ستاد اقامه نماز استان دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، امام جمعه، روساء و اعضای ستاد اقامه نماز روز شنبه نهم دیماه در محل فرمانداری  شهرستان بم برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام  علی آبادی دبیرستاد اقامه نماز شهرستان بم ضمن ارائه گزارشی از وضعیت نماز شهرستان و در خصوص اهمیت و جایگاه نماز در آیات و روایات اسلامی مطالب مبسوطی رل بیان داشت.

وی گفت: نماز دژ محکم الهی است و راس وظایف هر مدیر و مسئولی در جامعه اسلامی نماز می باشد چه نماز فردی و چه نماز به جماعت که تحت امر او در اداره اقامه می شود.

در ادامه جلسه  حجت الاسلام والمسلمین عربپور مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان ضمن تشکر از همه دست اندرکاران  اظهار داشت: نماز در اولویت مدیران و روسای ادارات قرار گیرد و جلسات شورای اقامه نماز و نیز دستگاه های اجرایی به صورت منظم و مستمر در شهرستان انجام شود.

عربپور  راجع به اهمیت نماز جماعت در ادارات با تاکید بر لزوم استفاده از ابزار تشویقی در دستگاه های اجرایی گفت: تشکیل کمیته ای برای سرکشی به ادارات و مشخص شدن ادارات فعال در امر اقامه نماز جماعت و تشویق مسئولان و فعالان امر اقامه نماز دستگاه ها امری ضروری است.

مدیر  ستاد اقامه نماز استان کرمان در این جلسه به تشریح دوره ها و نشست های پیش بینی شده پرداخت و گفت با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال هماهنگی و برگزاری نشست ها و دوره های آموزشی را به پایان سال موکول نکنید تا با هماهنگی بیشتر از ظرفیت اساتید عالی مرکز تخصصی در این دوره ها استفاده کنیم.

همچنین در این نشست  اعضاء جلسه نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را جهت بهبود فعالیتهای نمازی شهرستان بم  مطرح کردند.

تشکیل جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بم

تشکیل جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا