اخبارمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی

توجه به موضوع خانواده و نسل نو سر لوحه برنامه ریزی های ترویج اقامه نماز در دستگاه های اجرایی

جلسه نظارت و بررسی وضعیت اقامه نماز بانک ملت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه نظارت و بررسی وضعیت اقامه نماز و میزان تحقق برنامه های مصوب بانک ملت، با حضور معاون و مدیر حوزه برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور و دبیر اقامه شورای نماز وزارت امور اقتصادی و دارایی و رئیس و اعضای شورای اقامه نماز بانک ملت در روز یکشنبه شانزدهم مهرماه برگزار شد.

در ادامه برنامه نظارت بر وضعیت اقامه نماز و تحقق برنامه های سنواتی دستگاه های اجرایی سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی و حجت الاسلام جواد حیرانی مدیر نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور با حضور در ساختمان مرکزی بانک ملت و شرکت در جلسه شورای اقامه نماز از نزدیک در جریان برنامه ها و فعالیت های اقامه نماز این بانک قرار گرفتند.

طبق گزارشات ارائه شده توسط رئیس و دبیر شورای اقامه نماز، برنامه های ترویج و توسعه فرهنگ نماز با برنامه ریزی و هماهنگی در حال انجام بوده و با اهتمام مدیران ارشد بانک، نماز جایگاه مناسبی در بین کارکنان دارد و پیشنهاداتی نیز برای ارتقاء برنامه ها مطرح شد.

در این جلسه سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور با تبیین رویکرد و اهداف ستاد اقامه نماز، در امر برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی، توجه به خانواده در برنامه ریزی های مربوط به نماز و مهدویت را به عنوان سر لوحه کار بیان کرد و نقش خانواده در تربیت و نمازی کردن نسل نو را به عنوان موثر ترین و پیش برنده ترین نقش معرفی کرد و همچنین ظرفیت های ستاد اقامه نماز را برای اجرایی نمودن این اهداف و برنامه های نمازی معرفی کرد.

در ادامه حجت الاسلام حیرانی گزارشی از وضعیت بانک ملت در ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ ارائه کرد و نقاط قوت و ضعف در اجرای برنامه های اقامه نماز و نحوه ارائه گزارش عملکرد برای سال ۱۴۰۲ نکاتی را یاد آور شد و بر تعامل و ارتباط هر چه بیشتر در امر نظارت و ارزیابی را تاکید کرد.

در ادامه جلسه مقرر شد دوره های آموزشی و نیز نشست های فرهنگی با محوریت خانواده با هماهنگی و همکاری ستاد اقامه نماز کشور در بانک ملت برگزار شود و طرح های پیشنهادی از سوی شورای اقامه نماز جهت بررسی ارسال گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا