آذربایجان شرقیاخبار

گردهمایی دبیران نماز بانک های استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، گردهمایی دبیران نماز بانک های استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، غلامی دبیر کمسیون هماهنگی بانک های استان، علیپور معاون بانک ملی استان و سایر مسئولین، روز دوشنبه هیجدهم دی ماه در اتاق جلسات بانک ملی برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به عملکرد بانک ها در سال گذشته، گفت: متاسفانه بانک ها در انعکاس فعالیت های نمازی و بارگزاری مستندات در سامانه سجاده ضعیف عمل می کنند، شما باید با توجه به تفاهم نامه ای که از طرف وزارت و ستاد مرکز ابلاغ می شود توجه داشته و طبق آن عمل کنید تا حقی ار اداره ای ضایع نشود.

وی با بیان امکانات موجود در بانک ها، افزود: شما باید در توسعه و ترویج نماز بیشتر از ادارات دیگر فعالیت کنید و نماز را نه تنها در اداره بلکه در محیط خانواده هم با برگزاری دوره های آموزشی و آگاه سازی فرهنگ سازی کنید.

حجت الاسلام صابر با انتقاد از عملکرد ضعیف بانک ها، گفت: ستاد اقامه نماز برای جبران ضعف ها و تقویت نقاط قوت در ادارات آماده همکاری است، و از دبیران نماز میخواهیم برای اجرای هرچه بهتر برنامه ها با ستاد همکاری داشته باشند.

در پایان با پاسخ به سوالات دبیران بانک ها برای پیشبرد برنامه های نمازی در بانک ها به تبادل نظر پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا