اخبارفارس

مدیر کل کار و رفاه اجتماعی با مدیر ستاد اقامه نماز فارس دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ ۷ خرداد ماه خداپرست مدیر کل اداره کل کار و رفاه امور اجتماعی فارس به همراه معاونین این اداره کل با سید حسین ذوالانوار مدیر و حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس دیدار و پیرامون برنامه های فرهنگی سخن گفتند.

در جلسه هماهنگی با اداره کل کار و رفاه امور اجتماعی فارس، خداپرست مدیر کل اداره کار و رفاه امور اجتماعی گزارشی از وضعیت گسترش فرهنگ نماز در اداره کار و رفاه و کارخانجات ارائه کرد.

وی در ادامه از برنامه های جاری این اداره کل که با همکاری ستاد اقامه نماز در حال اجرا است و نیز برنامه های آینده و مشترک به صورت اجمالی توضیحاتی ارائه و نیز خاطر نشان کرد: طی توافقنامه دوسالانه این اداره کل با ستاد اقامه نماز و نیز هماهنگی های به عمل آمده برنامه های آموزشی پیرامون ترویج فرهنگ غنی نماز و نیز تجهیز نمازخانه های ادارات تابعه را در پیش رو داریم.

در ادامه سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن تشکر از حضور مدیر کل اداره و همراهان وی، از فعالیت های اداره کل کار در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز از مفاد توافقنامه فی مابین این دو نهاد به صورت بند بند گزارشی را ارائه و از مسئولین ذی ربط درخواست کرد تا نسبت به انجام مفاد آن پیگیری بیشتری نمایند.

ذوالانوار در ادامه تاکید کرد: در تمام کارخانه‌های شهرک های صنعتی و نیز حومه استان فارس نمازخانه مناسب و مجهز برای اقامه فریضه نماز احداث گردد تا کارگران و کارمندان بتوانند به صورت اول وقت نماز را برپا دارند.

در پایان نیز حجت الاسلام سقاچی  قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در خصوص بومی سازی فعالیت های ابلاغی از سوی وزارتخانه مربوطه و نیز برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارگران و کارمندان نکاتی را بیان کرد.

 

مدیر کل اداره کار و رفاه اجتماعی مدیر کل اداره کار و رفاه اجتماعی مدیر کل اداره کار و رفاه اجتماعی مدیر کل اداره کار و رفاه اجتماعی

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا