اخبارکرمان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بردسیر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نمازاستان کرمان، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بردسیر روز یک شنبه بیست و نهم مرداد ماه با حضور امام جمعه،فرماندار،دبیر ستاد اقامه نماز و دیگر اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بردسیر برگزار شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید وفایی فرماندار و رئیس شورای اقامه نماز شهرستان بردسیر در مورد اهمیت نماز و اقامه نماز جماعت در ادارات و ترویج و توسعه فرهنگ نماز مطالب مبسوطی بیان داشت.

وفایی علت اصلی قیام امام حسین (ع) را  اقامه نماز دانست و گفت:در صورتی که  نماز را  واقعی و بدون ریا و تکلف اقامه کنیم  خیلی از مشکلات و معذلات جامعه حل خواهد شد.

در ادامه حجت الاسلام کرمانی امام جمعه شهرستان بردسیر در مورد اهمیت نماز در ادارات،مدارس و خانواده تأکید کرد و بیان داشت:ما باید برای نماز واقعی وقت بگذاریم و با توجه به اینکه من و شما مسئولیت بر دوشمان هست باید به این امر مهم که ۖ إِنَّ الصَّلَاهَ تَنْهَىٰ عَنِ الْفَحْشَاءِ وَالْمُنْکَرِ ۗ وَلَذِکْرُ اللَّهِ أَکْبَرُ ۗ  توجه داشته باشیم و تحت هر شرایطی نماز را به جلسه و هر کار دیگری مقدم بداریم.

سپس رمضان زاده دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان بردسیر ضمن اینکه گزارشی از اقدامات انجام شده ستاد اقامه نماز شهرستان ارائه کرد.

وی گفت: ارگانها و مسوولین در خصوص پیاده روی اربعین حسینی که قرار هست در شهرستان انجام پذیرد همکاری لازم را در برپایی نماز جماعت باشکوه ظهر اربعین داشته باشید که ان شاالله همه من و شما مشمول این آیه از قرآن باشیم  الذین ان مکناهم فی الارض اقامو الصلوه کسانی که نماز را در زمین اقامه می کنند شامل رحمت خدا خواهند شد.

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بردسیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا