اخبارهرمزگان

معاون نظارت و امور استان های بنیاد مرکز از دفتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان هرمزگان، با هدف اعمال نظارت، رصد و پیگیری اجرای برنامه ها و فعالیت های مهدوی در سطح استان هرمزگان، معاون نظارت و امور استان های بنیاد مرکز از دفتر بنیاد استان هرمزگان در روز سه شنبه مورخ ۱۵ آذرماه بازدید کرد.

حسن کاشی در این جلسه ضمن دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان هرمزگان در خصوص ضرورت بررسی میزان تحقق فعالیت های بنیاد دراستان به لحاظ کمی و کیفی به گفتگو پرداخت.

وی هدف از این بازدیدها را دیدار با مدیران استانی دفاتر بنیاد و بررسی و احصا کمبود ها و مشکلات دفاتر استانی و دیدار با مسئولان ارشد استان ها اعم از نمایندگان ولی فقیه و استاندار و سایر مسئولین به منظور تشریح ماموریت های بنیاد و تاکید بر همراهی و مساعدت مسئولان اجرایی استانی و ضرورت برگزاری و فعالسازی جلسات شورای سیاستگذاری، هماهنگی و پشتیبانی فعالیت های مهدوی استان ها در راستای استفاده از همه ظرفیت های موجود بیان داشت.

معاون نظارت و امور استان های بنیاد ضمن استماع گزارش عملکرد بنیاد هرمزگان که در این دیدار توسط مدیر بنیاد استان ارائه شد از فعالیت ها، اقدامات و برنامه های مهدوی اجرا شده در سطح استان هرمزگان تشکر و قدردانی کرد و بر عینیت بخشیدن به برنامه های ابلاغی مصوب تاکید نمود.

شایان ذکر است حجت الاسلام و المسلمین اعتمادی مدیر بنیاد استان پس از تشریح عملکرد دوساله بنیاد به برخی از مشکلات و کمبودها از جمله نیروی انسانی ، تجهیزات و سایر ملزومات مورد نیاز اشاره کرد که متعاقب آن مقرر شد معاون نظارت و امور استان ها ضمن انعکاس درخواست های استان به مسئولان ارشد بنیاد مرکز، پیگیری لازم تا حصول نتیجه به موازات تاکید بر استفاده از همه ظرفیت های استانی صورت پذیرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا