اصفهان

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از نمایشگاه بین المللی اصفهان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان در بیست و سومین روز آذرماه از نمازخانه نمایشگاه بین المللی استان اصفهان بازدید و با احمدرضا طحانیان مدیرعامل نمایشگاه بین اللملی اصفهان دیدار نمود و پیرامون امر اقامه نماز در نمایشگاه گفتگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر به بیان اهمیت پخش اذان در سالن و فضای نمایشگاه اشاره داشت و بیان نمود: باتوجه به اینکه شخص در نمایشگاه از زمان غافل می شود پخش اذان در سالن و فضای بیرون نمایشگاه موجب یادآوری اقامه نماز برای بازدید کنندگان است لذا پخش اذان را هم در داخل سالن و هم در فضای بیرون از سالن داشته باشید و این امر را در سالن های جدید که در حال ساخت هستند نیز اجرایی نمایید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد: اقامه نماز جماعت در نمایشگاه موجب ترویج امر نماز در بین اقشار مختلف است و همانطور که برای بازدید از نمایشگاه می آیند می توانند دراین فریضه الهی شرکت کنند و این امر باید به بهترین نحو اجرا گردد لذا از یک روحانی با ذوق جهت اقامه نماز جماعت استفاده کنید تا بتوانید به واسطه آن مردم را به امر نماز دعوت کنید.

طحانیان بیان داشت: پخش اذان در محوطه نمایشگاه مدتی است که اجرا می شود و در دو وعده ظهر و شب که نمایشگاه دایر می باشد این صوت دلنشین هم در سالن و هم در فضای بیرون پخش می شود.

وی به معرفی یک روحانی از طرف ستاد اقامه نماز استان اشاره کرد و گفت: نمایشگاه آمادگی کامل جهت اقامه نماز جماعت را دارد لذا یک روحانی معرفی نمایید تا بتوانیم این فریضه مهم الهی را در نمایشگاه اجرا کنیم.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی اصفهان ادامه داد: در طرح گسترش نمایشگاه ساخت یک مسجد به صورت مجزا و مرکزی دیده شده است و در تمامی سالن ها نماز خانه نیز وجود دارد که در صورت اتمام پروژه یک نماز جماعت در مسجد مرکزی برگزار می شود.

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از نمایشگاه بین المللی اصفهان بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از نمایشگاه بین المللی اصفهان بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از نمایشگاه بین المللی اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا