البرز

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز و مسئولین استان از مساجد فعال و محوری کرج

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز البرز، شنبه بیستم آذر ماه بازدید و سرکشی از مساجد فعال و محوری کرج با حضور مدیر اقتصادی، مدیر کل اداره فرهنگ اجتماعی، مشاور فرهنگی استاندار و جمعی از خیرین مسجد ساز انجام شد.

در این جلسه که به دعوت مدیر ستاد اقامه نماز البرز برگزار شد، ضمن بازدید از ساختمان در حال ساخت و کارگاه تولیدی مسجد حضرت ابولفضل حصارک، حضار در جریان روند خدمات رسانی فرهنگی اجتماعی این مسجد و کاستی ها و ظرفیت های آن قرار گرفتند.

حجت الاسلام مرادی نیز ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه خدمات فرهنگی اجتماعی مساجد و ترویج فرهنگ نماز و اقامه نماز، بر لزوم پیگیری و رفع موانع سخت افزاری مساجد تاکید کرد و از مسئولین وخیرین درخواست کرد تا در اسرع وقت نسبت به رسیدگی به مشکلات و مساعدت امنای مساجد در جهت رفع مشکلات و موانع اقدام نمایند.

مدیر ستاد اقامه نماز البرز با اشاره به ظرفیت بالای مساجد به عنوان اصلی ترین پایگاه اقامه نماز و ترویج فرهنگ غنی تشیع خاطر نشان کرد: با توجه کارکرد های متنوع مسجد در زمینه های اجتماعی فرهنگی و دینی لازم است نسبت به ایجاد فضای مناسب و تامین امکانات لازم  جهت فعالیت های فرهنگی اجتماعی اقدامات جدی صورت گیرد.

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز و مسئولین استان از مساجد فعال و محوری کرج بازدید مدیر ستاد اقامه نماز و مسئولین استان از مساجد فعال و محوری کرج بازدید مدیر ستاد اقامه نماز و مسئولین استان از مساجد فعال و محوری کرج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا