اخبارخوزستان

جلسه هم اندیشی پیش اجلاسیه نماز در رامهرمز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خوزستان، روز شنبه یازدهم آذرماه جلسه هم اندیشی پیش اجلاسیه نماز در رامهرمز با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، امام جمعه و دبیر نماز شهرستان رامهرمز با موضوع تجلیل از خادمان نماز در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان رامهرمز برگزار شد.

سید موسی بلادیان مدیر ستاد اقامه نماز استان خوزستان در ابتدی پیش اجلاسیه نماز در رامهرمز گفت: باید بیشتر بفکر نماز و دین باشیم از خودتان شروع کنید و جلوتر بروید. یعنی اگر از خودمان شروع نکنیم کاری انجام نشده است. تواضع لازم را نشان دهیم حضور نوجوانان در نماز کم شده است در ارزشیابی از مسئولان دستگاه های اجرایی در مساله نماز باید بیشتر دقت داشته باشیم.

وی افزود: امسال با همکاری اداره نوسازی مدارس خوزستان ۸۰۰۰ متر موکت جهت مفروش کردن نمازخانه مدارس هزینه کرده ایم.

در ادامه پیش اجلاسیه نماز در رامهرمز سید محمد حسین میری امام جمعه رامهرمز گفت: در نماز بازنشستگی نداریم. متاسفانه هم دشمن زیاد کار کرده هم ما کم کار کرده ایم، دشمن در ناتوی فرهنگی شدیدتر عمل کزده است. باید در برابر دشمن آرایش جنگی گرفت، باید در خصوص نماز هزینه کنیم چون دشمن دارد هزینه می کند. باید مانند حق آلایندگی که به خوزستان داده شد یک بودجه به خوزستان جهت کار فرهنگی امر نماز در جامعه درخواست داده شود.

پیش اجلاسیه نماز در رامهرمز

سید عزیزاله موسوی مدیرکل آموزش و پرورش رامهرمز گفت: امسال برای مصلی و تبلیغات اسلامی بودجه خوبی تعیین شد. باید با برنامه و نقطه یابی صحیح جاهایی که واقعا ضرورت دارد باید برای نماز هزینه شود.

فتلاوی دبیر ستاد نماز رامهرمز گفت: بطور مستمر بازدید و سرکشی در مدارس و روستاها را انجام شده است و مسائل و مشکلات را از نزدیک دیده ام،حتماً باید در مدارس سرانه و بودجه ای در خصوص نماز تعیین گردد تا بتوانیم برای حل مشکلات مربوط به نماز فائق آئیم. امسال دو مورد مسابقه نماز داشتیم و برای سال آینده ان شاالله ۵ مورد مسابقه در نظر گرفته ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا