اخبارتهران

اولین جلسه سیاستگذاری پیش اجلاس استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، اولین جلسه سیاستگذاری پیش اجلاس نماز استان تهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران، سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش اقامه نماز کشور، حجج الاسلام قرنفلی، میر شریف و بیات از مسئولین اقامه نماز شرکت توانیر و شرکت آبفای استان تهران در تاریخ بیستم شهریور در دفتر استان تهران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین قرنفلی ضمن تشکر از برپایی و برگزاری این جلسه گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده در ارتباط با ترویج فرهنگ نماز در شرکت توانیر را تشریح کرد.

وی گفت:  تمام نماز خانه های شرکت توانیر دارای نماز خانه و تجهیزات لازم را دارا هستند، و با برنامه ریزی های صورت گرفته برای پرسنل و خانواده های کارکنان دوره هایی از جمله شیوه های دعوت به نماز و  آشنایی با قرائت نماز  در ایام سال برگزار می شود.

قزنفلی در ادامه در رابطه با برگزاری اجلاس نماز در استان تهران گفت: شرکت توانیر و آبفای استان تهران در ارتباط با ترویج فرهنگ نماز و برگزاری اجلاس نماز در استان تهران  از تمام ظرفیت های  موجود برای ترویج اقامه نماز در جامعه استفاده خواهد کرد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر و عرض تسلیت به مناسبت  رحلت پیامبراکرم(ص) و شهادت امام حسن(ع) و امام رضا(ع) گفت: خدا را شکر پرچم برگزاری  اجلاس نماز استان تهران  در دستان شما علما قرار گرفت، که  اتفاق خوبی را به همراه دارد.

نور محمد پور گفت:  اجلاس نماز استان تهران  با محوریت ” نماز نسل نو، با تمرکز بر نقش مدرسه و مسجد و دانشگاه” و با حضور نزدیک به ۷۰۰ نفر از معلمان پرورشی، ائمه جمعه، فعالین نماز و دبیران اجرایی دستگاه ها، اساتید دانشگاه ها، مدیران و دانش آموزان، دبیران ستاد اقامه نماز شهرستان ها و اصناف و دیگر عزیزانی را که در امر ترویج  فرهنگ نورانی نماز فعالیت های خوبی را دارند را شامل می شود.

در ادامه معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش اقامه نماز کشور ضمن ابلاغ سلام استاد قرائتی و تقدیر و تشکر از مسئولین صنعت آب و برق استان تهران در خصوص زمان برگزاری اجلاس استانی نماز و با تاکید بر دعوت از فعالین نماز گفت: از کسانی را که در حوزه ترویج فرهنگ نماز  در تلاش هستند، در صحن اجلاس تقدیر  به عمل آید و از اقشار مختلف شامل اساتید دانشگاهی، مدیران کل دستگاه ها ی اجرایی، ائمه جمعه و مدیران مدارس و فعالین نماز برای حضور در اجلاس نماز استان تهران دعوت شود.

وی خاطر نشان کرد: بنا بر ظرفیت اجلاس نماز استان تهران، از افراد شاخص در ترویج فرهنگ نماز  نیز دعوت به عمل آید.

سرگزی گفت: سعی شود عنوان اجلاس نماز استانی را با محوریت عنوان سی امین اجلاس سراسری انتخاب کنید.

معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز کشور در ادامه گفت: طوری برنامه ریزی شود تا زمان اجلاس نماز استانی، نزدیک به اجلاس سراسری انتخاب تا پیش ‌در‌آمدی بر اجلاس سراسری پیش رو در استان زنجان داشته باشیم.

در پایان حاضرین در جلسه به جمع بندی نکات مطروحه پرداختند.

جلسه پیش اجلاس استانی با حضور مسئولین شرکت توانیر و آبفای استان تهرانجلسه پیش اجلاس استانی با حضور مسئولین شرکت توانیر و آبفای استان تهرانجلسه پیش اجلاس استانی با حضور مسئولین شرکت توانیر و آبفای استان تهرانجلسه پیش اجلاس استانی با حضور مسئولین شرکت توانیر و آبفای استان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا