اخبارقم

پیش اجلاس دانشجویی نماز در قم برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه هماهنگی برگزاری پیش اجلاس دانشجویی هشتمین اجلاس استانی نماز، عصر شنبه، یازدهم آذرماه، با حضور مسئول نهاد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی علمائی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز قم در این جلسه به برگزاری هشتمین اجلاس استانی نماز با موضوع نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه اشاره کرد و گفت: ستاد اقامه نماز با هدف ایجاد فضای نمازی و همچنین بررسی کاستی ها و چالش های موجود در حوزه نماز دانشگاه ها در صدد برگزاری پیش اجلاسی تخصصی با حضور اساتید، دانشجویان و کادر دانشگاه ها است.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد طاهری مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و رابط نماز دانشگاه های استان نیز در این جلسه ضمن استقبال از طرح ستاد اقامه نماز بر لزوم توجه به نماز قشر جوان تاکید کرد و گفت: دانشگاه ها محل تجمع انواع تفکرات و محلی مناسب برای بررسی ابعاد مختلف نماز در قشر جوان پرداخت.

در پایان جلسه هماهنگی پیش اجلاس دانشجویی هشتمین اجلاس استانی نماز قم مقرر شد با هدف احصاء کاستی ها و چالش های موجود در نماز قشر جوان، سه نشست تخصصی با حضور اساتید در دانشگاه های قم، علوم پزشکی و فرهنگیان و پیش اجلاس متمرکز با حضور دانشجویان برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا