اخبارکردستان

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس و ادارات بیجار بازدید کرد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان در بازدید از مدارس ضمن تشکیل جلساتی با مدیران، معلمین و مربیان پرورشی مدارس با حضور در تعدادی از کلاس ها کیفیت آموزش نماز به دانش آموزان را مورد بررسی قرار داد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان؛ دوم دی ماه در راستای نظارت بر عملکرد ادارات و مدارس درخصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، عظیمی مدیر ستاد  اقامه نماز استان کردستان از مدارس و ادارات بیجار بازدید کرد.

تعدادی از دستگاه های اداری، مدارس و دانشگاه پیام نور شهرستان بیجار توسط مدیر و کارشناس فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز استان   مورد بازدید قرار گرفت.

در این بازدید ها مدیر ستاد اقامه نماز ضمن بررسی وضعیت نمازخانه ها از نظر تجهیزات و امکانات آن در رابطه با مسائل مربوط به نماز و انتظاراتی که از دستگاه های اداری وجود دارد بحث و گفت و گو کردند.

وی در بازدید از مدارس نیز ضمن تشکیل جلساتی با مدیران، معلمین و مربیان پرورشی مدارس با حضور در تعدادی از کلاس ها کیفیت آموزش نماز به دانش آموزان را مورد بررسی قرار داد و با طرح سوالاتی در مورد نماز به تعدادی از دانش آموزان جوایزی اهدا کردند.

در پایان این بازدید ها، نماز ظهر در دانشگاه پیام نور با حضور مدیر و کارشناس ستاد اقامه نماز و مسئولین و کارکنان این دانشگاه اقامه شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس و ادارات بیجار بازدید کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس و ادارات بیجار بازدید کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس و ادارات بیجار بازدید کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس و ادارات بیجار بازدید کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس و ادارات بیجار بازدید کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس و ادارات بیجار بازدید کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس و ادارات بیجار بازدید کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا