اخبارخراسان جنوبی

اولین نشست امامان جماعت محلات و اعضای قرارگاه مساجد بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ،سی ام بهمن ماه اولین نشست امامان محلات واعضای قرار گاه مساجد شهر بیرجند با حضور آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان ،حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان و دیگر اعضا در محل دفتر امام جمعه بیرجند برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان در این نشست افزود: برکت انقلاب اسلامی ایجاب می‌کند که ما در مسیر شکوفا شدن مسجد باید تحول ساز باشیم و در راه رسیدن به مسجد تراز اسلام تلاش کنیم.

امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه برای رسیدن به مسجد تراز اسلام، نیاز به زمان، مهارت، کار و تجربه داریم که باید برای رسیدن به این هدف، طرح مورد نظر مخصوص این زمان، زیر نظر کارشناسان مطرح شود تا از شرایط گذشته عبور کنیم و به تحول نسبی برسیم.

وی افزود: در قدم‌ اول باید طرح و نظرات و برنامه‌های پیشنهاد شده حتما کارشناسی شده با مطالعه انجام و راه حل ارائه شود.

آیت الله عبادی با اشاره به دولت مردمی سیزدهم گفت: این دولت با همه تحریم‌ها و کارشکنی‌ها توانسته به خوبی اقدام کند و ما هم باید از این فرصت استفاده کنیم تا کار‌ها با شتاب بیشتری انجام شود.

در پایان هریک از اعضا به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص هر چه بهتر و شکوفا تر بودن مساجد و در خصوص جذب جوانان و نوجوانان به نماز و مسجد پرداختند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا