اخبارخراسان جنوبی

از شهردار و دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری بیرجند تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، نهم بهمن ماه حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه ناصری معاون توسعه و مدیریت و منابع استانداری ضمن حضور در نماز جماعت شهرداری بیرجند و بازدید از نمازخانه، در شورای اقامه نماز شهرداری در محل سالن جلسات شهرداری شرکت کردند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان درجمع نمازگزاران شهرداری بیرجند، کسب مقام برتر در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز توسط شهرداری بیرجند را تبریک گفت.

کمیلی در شورای اقامه نماز شهرداری هم ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و تبریک کسب مقام برتر در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز ، از فعالیت های شهردار بیرجند در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز و همراهی در برگزاری برنامه ها و فعالیت های ستاد نماز تقدیر و اظهار داشت: با توجه به محقق شدن برنامه های مصوب سال در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز توسط شهرداری بیرجند و همچنین ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان توسط هیات داوران ، شهرداری بیرجند حائز کسب امتیاز برتر در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز شد.

به گفته وی ستاد اقامه نماز کشور در راستای عملیاتی نمودن پیام مقام معظم رهبری مبنی بر ارائه گزارش میزان پیشرفت ها و فعالیت های اقامه نماز دستگاههای اجرایی کشور و معرفی برترین ها، اقدام به تشکیل هیات های ارزیابی و داوری در دو سطح استانی و کشوری برای بررسی عملکرد سال۱۴۰۱ دستگاههای اجرایی کرده است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان افزود: گزارش و مستندات ارسالی از سوی دستگاه های اجرایی بر اساس مفاد مندرج در نظام جامع برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز از طریق سامانه سجاده مورد بررسی و ارزیابی  گروه ارزیاب قرار گرفته و بر این اساس ستاد اقامه نماز شهرداری بیرجند در بین دستگاههای اجرایی استان خراسان جنوبی حائز  امتیاز و مقام برتر در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز شد.

در پایان مدیر ستاد اقامه نماز استان از شهردار بیرجند ،دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری با لوح تقدیر به امضاء استاندار خراسان جنوبی تقدیر کرد.

از شهردار و دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری بیرجند تقدیر شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا