اخبارخراسان جنوبی

دیدار رئیس بازداشتگاه عمومی بیرجند با مدیر ستاد اقامه نماز استان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین محمدی مسئول فرهنگی بازداشگاه عمومی بیرجند به همراه میامی رئیس بازداشتگاه با حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان، در روز پنجم شهریور ماه در محل ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این دیدار ضمن خیرمقدم از فعالیتها و برنامه های فرهنگی که با محوریت نماز در بازداشتگاه ویژه مددجویان جهت ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز ومهدویت  برگزار شده است تقدیر کرد.

کمیلی در ادامه با برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد در سال جاری اشاره کرد و افزود: ستاد آمادگی دارد که با اعزام مدرس، نشست های تخصصی ویژه مدجویان با محوریت نماز و مهدویت در بازداشتگاه برگزار نمایدت

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمدی گزارشی از فعالیتها و برنامه های با محوریت نماز که در راستای تفاهم نامه بومی فی مابین ستاد و بازداشتگاه در سال گذشته منعقد شده بود ارائه  کرد و آمادگی خود را جهت اجرای برنامه ها آموزشی ویژه کارکنان و مدجویان بازداشتگاه با محوریت نماز و مهدویت در سال جاری اعلام کرد.

ودر پایان تفاهم نامه فی مابین ستاد اقامه نماز و بازداشتگاه عمومی بیرجند به امضاء طرفین رسید و تاکید بر اجرای کلیه برنامه در سال جاری کردندت

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا