اخبارلرستان

نمازخانه سازمان انتقال خون استان لرستان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، نمازخانه سازمان انتقال خون با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان و دیگر اعضای این مجموعه در تاریخ دوازدهم خرداد ماه افتتاح شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در مراسم افتتاح نمازخانه سازمان انتقال خون اظهار داشت: وظیفه مدیران به عنوان کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش در راستای تقویت و برگزاری نماز جماعت در ادارات است و اگر بر اقامه نماز آنگونه که در آیات قرآن و احادیث آمده است، دقت و توجه کنیم مشکلات در جامعه کم‌رنگ خواهد شد.

وی در ادامه با تأکید بر نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز در ادارات و توجه ویژه به جایگاه نماز توسط مدیران تأکید کرد و گفت: مدیران و مسئولین و ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید برای انجام این فرضیه الهی تلاش کنند و  همچنین  با پخش نوای روح‌بخش اذان در فضای ادارات، فضایی معنوی ایجاد خواهد شد و کارمندان و ارباب رجوع آن اداره به شرکت در نماز جماعت ترغیب می‌شوند.

حجت الاسلام چراغی اقامه نماز و توجه به آن را درمان ریشه تمام مشکلات اداری دانست و عنوان کرد : با حاکم شدن فضا و روح نماز در ادارات بسیاری از مشکلات قابل حل است.

افتتاح نمازخانه سازمان انتقال خون استان لرستانافتتاح نمازخانه سازمان انتقال خون استان لرستانافتتاح نمازخانه سازمان انتقال خون استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا