اخبارخراسان جنوبی

دومین جلسه هیات اندیشه ورز نماز در دبیرستان غیردولتی پسرانه سما بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی، در روز شانزدهم مهرماه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان، عابدینی رئیس اداره مشارکت های مردمی اداره کل و زمانی پور مدیر دبیرستان و معلمین دومین جلسه هیات اندیشه ورز نماز در دبیرستان غیردولتی پسرانه سما دوره دوم شهرستان بیرجند برگزار شد.

در این جلسه در خصوص اقامه نماز جماعت اول وقت برای دانش آموزان موانع و مشکلات مطرح و از مدیر، معلمان و کادر اجرایی مدرسه خواسته شد، همانگونه که انجام می شود، در نماز حضور یابند تا به عنوان الگوی دانش آموزان برای شرکت در نماز باشند.

در خصوص تخصیص امام جماعت به مدرسه، پیگیری و قول مساعد از سوی ستاد اقامه نماز استان داده شد. در خصوص جابه جایی نمازخانه به یک فضای بزرگتر هم، قرار شد با هماهنگی موسسه سما، در صورت تصویب، نمازخانه به مکان مطلوب تر منتقل شود.

مدیر ستاد اقامه نماز در این نشست، ضمن تبریک اعیاد ماه ربیع الاول، با طرح سوالاتی از دانش آموزان، به چند نفر از افرادی که پاسخ صحیح دادند و موذن و مکبر، جوایزی اهدا نمودند، همچنین به سوالات و شبهات دانش آموزان پاسخ دادند.

در ادامه، میهمانان، کارکنان و دانش آموزان نماز ظهر و عصر را به جماعت به امامت مدیر ستاد اقامه نماز استان اقامه کردند.

دومین جلسه هیئت اندیشه ورز نماز در دبیرستان غیردولتی پسرانه سما برگزار شد دومین جلسه هیات اندیشه ورز نماز در دبیرستان غیردولتی پسرانه سما بیرجند برگزار شد

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا