خراسان شمالی

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با فرماندار بجنورد دیدار و گفت و گو کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، در این دیدار که صبح امروز ۲۰اردیبهشت ماه انجام شد مدیر ستاد اقامه نماز استان با تشکر از پیگیری های فرماندار بجنورد در جهت برگزاری منظم جلسات شورای اقامه نماز شهرستان در طول سال گذشته تقدیر و اظهار امیدواری کرد در سال پیش رو نیز این جلسات بطور منظم برگزار گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در این نشست با اشاره به نزدیکی فصل تابستان و حضور بیشتر مردم در بوستان های شهری و تفرج گاه های شهرستان اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و حضور هر چه بیشتر عموم مردم در پارک ها و فضاهای تفریحی باید اقدامات و دستورات لازم به مسئولین شهری در جهت فراهم نمودن امکانات اقامه نماز اول وقت و جماعت مردم و مراجعه کنندگان به این اماکن داده شود.

احمدی فرد در پایان در خصوص آخرین پیگیری های احداث مسجد در محله میدان امام رضا(ع) ضلع غربی پارک شهروند که شهریور ماه سال گذشته در بازدید میدانی فرماندار محترم و ریاست شورای شهر جانمای شد بحث و گفت  و گو کرد.

باقرپور فرماندار شهرستان بجنورد نیز بر لزوم برگزاری جلسات شورای اقامه نماز تاکید کرد و گفت: ما نیز در فرمانداری مرکز استان در راستای اجرای هر چه بهتر برنامه های نمازی با همکاری ستاد اقامه نماز استان و همچنین رفع مشکلات و نواقص در این حوزه از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد.

دیدار با فرماندار بجنورد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا