اخبارخراسان شمالی

دیدار معاون فرهنگی شهرداری بجنورد با مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، بیست و هشتم مردادماه همزمان با دهه فرهنگی ترویج معارف نماز و مسجد کارکنان معاون فرهنگی شهرداری بجنورد با حضور در ستاد اقامه نماز استان از همکاری های این ستاد در راستای فعالیت های نمازی در پارک ها و بوستان های شهری تقدیر و تشکر نمودند.

خانم دوست‌زاده در این دیدار ضمن تقدیر از همکاری های فرهنگی ستاد اقامه نماز استان با معاونت فرهنگی شهرداری بجنورد اظهار داشت: از جمله فعالیت های این معاونت در حوزه نماز می توان به برگزاری نماز جماعت در پارک ها و بوستان های شهری، نصب بنرهایی با موضوع نماز و تجهیز نمازخانه های پارک های اصلی شهر اشاره کرد.

وی افزود: معاونت فرهنگی شهرداری بجنورد این آمادگی را دارد تا در فعالیت های ترویجی در حوزه نماز در سطح شهر دوشادوش ستاد اقامه نماز استان این ستاد را یاری نماید.

حجت الاسلام احمدی فرد ضمن تقدیر از فعالیت های اثر گذار این معاونت در حوزه نماز گفت: با شروع فصل تابستان یکی از دغدغه های ما برگزاری نماز جماعت در پارک ها و بوستان های شهری بود که با همت شما بزرگواران این مهم محقق شد و نماز جماعت در بوستان های اصلی شهر با حضور روحانیون و مبلغین اقامه می شود.

حجت الاسلام احمدی فرد در ادامه به همکاری بیش از پیش دو مجموعه در حوزه های فرهنگی اشاره کرد و افزود: یکی دیگر از انتظارات ستاد اقامه نماز استان از معاونت فرهنگی همکاری در برگزاری رویدادهای مهمی همچون مسابقه کتابخوانی نماز، جشنواره فجر تا فجر و اجلاس استانی نماز است.

خراسان شمالی-دیدار معاونت شهرداری بجنورد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا